Üniversitelilere Özel Office 365

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerini hedefleyen yeni bir Office 365 sürümü, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde kullanıcılarla buluşacak. Paketin özelliklerine göz atın.

Microsoft, üniversite öğrencilerine özel olarak hazırladığı Office 365 University sürümünü 2013 yılının ilk çeyreğinde yayınlayacağını duyurdu. Lisans ve lisansüstü öğrencilerin yanı sıra, fakülte çalışanları ve öğretim görevlilerinin de faydalanabileceği Office 365 University’de Microsoft Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook, Publisher ve Access yer alıyor.

Uygulamaların yanı sıra, her kullanıcıya toplam 27 GB Skydrive onlinedepolama alanı sunan pakette ayrıca her ay için 60 dakikalık Skypegörüşme süresi temin ediliyor. Her kullanıcı için 2 adet PC veya Mackurulumuna olanak tanıyacak olan Office 365 University, dört yıllıkabonelikle 79,99 dolar yurtdışı fiyatıyla sunulacak.

Mezuniyetin dört yıldan uzun sürmesi durumunda ise, yeni bir dört yıllıkabonelik daha almak mümkün olacak. Halihazırda satın alınabilir durumda olan Office University 2010 veya Office University for Mac 2011paketlerini bugünden itibaren satın alanlar ise, Office 365 University piyasaya çıktığında ücretsiz abonelik hakkı kazanacak.

Yazar: mmustafaaslan

2004 yilindan itibaren ozel bir sirketin finans departmaninda calismaktadir. Kendini excel, visual basic kullaniminda gelistirmis olan yazarimiz; Meslegi geregi SAP konusunda ileri derecede bilgilidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


9 + 6 =