Office 2013, iOS ve Android’e Geliyor

Microsoft, Office yazılımını Mac’ten sonra iOS ve Android platformuna da taşıyacağını açıkladı. Office 2013, iOS ve Android’e geliyor. Peki Uygulamalar ne zaman çıkacak?

Microsoft‘un Windows‘tan sonra belki de en meşhur yazılımı Office serisi dersek yanılmış olmayız. OfficeWindows harici Mac OS X işletimsisteminde de kullanılabiliyor.

Microsoft, yeni bir atılımla Office yazılımını daha da yayma politikasını başlatıyor. Buna göre yeni Office sürümü Office 2013iOS ve Android platformuna geliyor.

Microsoft ürün müdürü Petr BobekiOS ve Android platformlarına Office 2013‘ün geleceğini doğruladı. Ayrıca gelen bilgilere göre Microsoft‘un kendi mobil platformu Windows Phone ve Nokia’nın Symbianplatformuna da Office 2013‘ün gelmesi bekleniyor.

En geç Mart 2013‘e kadar tüm platformlarda çıkması beklenen Office 2013′ün, Office 365 ve Web uygulamalarıyla beraber başlı başına bir ekosistem oluşturacağı ortaya çıktı.

Yazar: mmustafaaslan

2004 yilindan itibaren ozel bir sirketin finans departmaninda calismaktadir. Kendini excel, visual basic kullaniminda gelistirmis olan yazarimiz; Meslegi geregi SAP konusunda ileri derecede bilgilidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


5 + 6 =